Parador sklep

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się dystrybucją najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Działamy w branży od 20 lat oraz bez ustanku się rozwijamy proponując najlepsze rozwiązania legendarne dzisiejszemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamysł został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w opisującej nas ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska posadzka pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, dlatego panele odnajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, kultowy design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół kompetentnych ekspedientów!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną oraz porządną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą kontrahentom kompetentną poradą oraz pomocą w doborze właściwego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy często potrzebują jedynie kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu i daje szansę na gigantyczne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym całkowitym asortymentem i do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź też niepewności zachęcamy również do kontaktu a z rozkoszą na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*